У Запоріжжі поліцейські знешкодили злочинну організацію, якою керував кримінальний авторитетУ Запоріжжі поліцейські знешкодили злочинну організацію, якою керував кримінальний авторитет

У Запоріжжі правоохоронці розкрили та припинили діяльність злочинної організації, якою керував кримінальний авторитет.

27 березня у Запоріжжі співробітники поліції знешкодили злочинну організацію, якою керував кримінальний авторитет. Поліція затримала організатора та чотирьох учасників злочинного угруповання, що складалося з двох відокремлених підрозділів.

Один з кримінальних підрозділів спеціалізувався на квартирних крадіжках, а другий – на вимаганні. Керівництвом над усіма діями групи займав кримінальний авторитет з оточення «вора в законі».

Як повідомляється, члени організації ретельно готувалися до злочинів: вивчали розпорядок дня потерпілих та членів родини, робили розвідку місцевості, обстежували територію на наявність камер, охоронної сигналізації, вивчали замки, стежили за домівками та своїми майбутніми жертвами.

“При вчинені злочину дотримувалися суворої конспірації: використовували маски або балаклави, перчатки, радіостанції для комунікації між собою. Також зловмисники використовували гумові маски для маскування обличчя”, – йдеться в повідомленні.

Підозрювані знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. Найближчим часом їм обиратимуть запобіжні заходи. Максимальне покарання, яке може загрожувати учасникам, 12 років ув’язнення, а їх організатору – 15 років. Є докази їхньої причетності до вчинення п’яти крадіжок з помешкань громадян на майже 4 млн грн та двох фактів вимагання – понад 330 тис. грн.

Усім затриманим фігурантам за процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, відповідно до матеріалів кримінального провадження.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *