Запорізький аеропортЗапорізький аеропорт. Фото: https://t.me/pivdendei/2035

Попри закриття повітряного простору України через повномасштабне вторгнення, керівники цивільних аеропортів продовжують отримувати зарплати. Зокрема, директор КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» увійшов до переліку керівників з найвищими доходами серед аеропортів. Про це свідчить рейтинг, оприлюднений виданням «Слово і діло».

Лідером серед найбільш оплачуваних директорів став Олександр Дубревський, очільник аеропорту «Бориспіль». У 2022 році він задекларував понад 4 млн грн доходу, а у 2023 — майже 3,8 млн грн. Дубревський пояснює високий рівень зарплати необхідністю підтримання технічної готовності, інфраструктури та кваліфікації персоналу. До призначення в «Бориспіль» він працював директором аеропорту в Запоріжжі.

На другому місці — виконувач обов’язків директора запорізького аеропорту Олександр Коняхін, чия зарплата у 2022 році становила 1 млн 64,2 тис. грн, а у 2023 — 1 млн 73,4 тис. грн. Коняхін обіймає цю посаду з липня 2021 року, маючи досвід роботи юристом в аеропорті та керівником юридичного відділу логістичної компанії «Ін Тайм». Він також є співзасновником атлетичного клубу «Адреналін».

Третє місце в рейтингу посіла директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська, яка заробила 906 тис. грн у 2022 році та 872,8 тис. грн у 2023 році.

Інші керівники аеропортів задекларували річні доходи в межах від 149 до 703 тис. грн.

Варто зазначити, що фінансування запорізького аеропорту здійснюється з місцевого бюджету. На бюджетній сесії депутати погодили виділення 55 млн грн на утримання неробочого аеропорту у 2025 році, а також 6 млн грн для погашення кредиту, взятого на будівництво об’єкта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *