У Запоріжжі розширюється інфраструктура для любителів зимових видів спортуУ Запоріжжі розширюється інфраструктура для любителів зимових видів спорту

У Запоріжжі розширюється інфраструктура для любителів зимових видів спорту. В місті відкрилась ще одна сучасна крита льодова арена.

Нова спортивна споруда стане місцем для активного відпочинку та тренувань для місцевих жителів усіх вікових категорій. За даними джерела, льодова арена обладнана за останніми стандартами, що відповідає вимогам найсучасніших спортивних об’єктів.

На відкритті були присутні представники місцевої влади, спортивних організацій та звичайних мешканців, які з нетерпінням чекають на початок зимових розваг на новій арені.

Ще один крок до активного зимового відпочинку для жителів Запоріжжя: льодова арена, розташована на території колишнього стадіону “Строитель”, привітала своїх перших гостей тиждень тому. Зараз це місце, розташоване на стику двох районів міста — Вознесенівського та Заводського, стало новим центром веселих зимових розваг.

За розміром арена вражає 2 500 квадратних метрів чистого льоду, який дарує незабутні враження кожному, хто вирішить прокатитися на ковзанах. Адміністратори обіцяють не лише відмінний лід, але й зручні умови для відпочинку.

Не лише спортивний захід, а й зручне місце для відпочинку – всередині арени працюють кафе з гарячими напоями та смачною їжею. Режим роботи: з 12:00 до 20:00 в будні та з 10:00 до 22:00 у вихідні та святкові дні.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *