3-й пологовий будинок отримав апаратуру від благодійників3-й пологовий будинок отримав апаратуру від благодійників

У Запоріжжі 3-й пологовий будинок отримав цінний подарунок від благодійників – нову сучасну апаратуру для полегшення процесу пологів та забезпечення безпеки матері та новонародженого.

Ініціатором цієї благодійної акції стало об’єднання доброчинних осіб та компаній, які взяли на себе завдання покращити умови надання медичних послуг для майбутніх матерів у родильному будинку.

Нова апаратура, передана у 3-й пологовий будинок, розширює можливості медичного персоналу та підвищує якість медичної допомоги під час пологів. Благодійний фонд «Blau-Gelbes-Kreuz e. V.» (укр. «Синьо-жовтий хрест») з німецького міста Кельн у співпраці з благодійним фондом «Сильна і вільна Україна» продовжує проявляти велику турботу про медичне благополуччя в Україні. Найсвіжіший приклад цього співробітництва – передача сучасного медичного обладнання до КНП «Пологовий будинок № 3» у місті Запоріжжя.

Нова апаратура, отримана завдяки щедрості благодійників, відкриває нові можливості для комфортного та безпечного проходження пологів матерями та їх новонародженими. Цей жест доброти стає доповненням до систематичної модернізації медичних установ, спрямованої на підвищення стандартів надання послуг у галузі акушерства та гінекології.

Завдяки щедрості благодійників, в інтенсивному відділенні новонароджених КНП «Пологовий будинок №3» міста Запоріжжя зараз знаходиться новітній поліфункціональний неонатальний монітор пацієнта «Drager Vista 120 S». Це високоточне обладнання відкриває перед медичним персоналом широкі можливості для моніторингу, вимірювання та реєстрації фізіологічних параметрів у найменших пацієнтів, включаючи глибоко недоношених новонароджених.

Неонатальний монітор «Drager Vista 120 S» створений з урахуванням найвищих стандартів безпеки та ефективності, що робить його ідеальним обладнанням для інтенсивного догляду за немовлятами. Він дозволяє надавати високоточну та індивідуалізовану медичну допомогу, що є надзвичайно важливим для забезпечення оптимальних умов для розвитку та одужання новонароджених.

Представники благодійних фондів та медичного персоналу висловили подяку всім, хто долучився до цього благородного діла, підкреслюючи, що така допомога мають значущий вплив на якість медичного обслуговування найменших та найвразливіших пацієнтів.

Лариса Василенко, директорка КНП «Пологовий будинок №3», поділилася враженнями від благодійної допомоги, наданої благодійною організацією «Сильна і вільна Україна»:

“Свого часу ми знайшли благодійну організацію в Запоріжжі «Сильна і вільна Україна», звернулися до них з проханням придбати для нас по можливості неонатальний монітор пацієнта. Оскільки в нас є реанімація новонароджених, це дуже необхідно саме для поліпшення якості надання допомоги новонародженим діткам, які хворіють, на жаль.

Ми дуже вдячні фонду за виконану обіцянку і такий подарунок для нашого пологового. Монітори пацієнта в нас є, але такої високої якості – це, мабуть, у нас єдиний. Тут можна записати не тільки основні функції, необхідні спостереження за життєдіяльністю дитини, а й сатурацію, ЕКГ і навіть роздрукувати показники на плівці”, – розповіла вона.

Благодійний фонд «Сильна і вільна Україна» відзначається високою активністю та ефективністю у вирішенні соціальних потреб громади. У випадках, пов’язаних із здобуттям сучасного медичного обладнання для пологових будинків, фонд активно залучає міжнародне співробітництво. Так було і в даному випадку, коли благодійний фонд звернувся до німецького благодійного фонду «Blau-Gelbes-Kreuz e. V.» із проханням про допомогу у закупівлі високоякісного медичного обладнання для пологового будинку.

Крім монітору, благодійники передали пологовому будинку комплектуючі до нього і запас ліків. Ця допомога визначається як важливий крок у розвитку співпраці із медичними закладами міста. Представники благодійного фонду висловили надію на подальшу співпрацю із пологовим будинком та іншими закладами охорони здоров’я міста, враховуючи потреби та запити медичних установ.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *