У Хортицькому районі тривають роботи з благоустроюУ Хортицькому районі тривають роботи з благоустрою

У Хортицькому районі міста Запоріжжя ведуться активні роботи з благоустрою, спрямовані на покращення життєвого середовища та комфорту мешканців району.

Протягом останніх тижнів комунальники здійснюють ремонт та оновлюють інфраструктуру, надаючи увагу якісному вигляду та функціональності публічних просторів.

Одним із ключових напрямків робіт є ландшафтний дизайн та насадження зелених насаджень, що додасть природного шарму та зробить вулиці більш затишними. Крім того, комунальні служби ведуть роботи із реконструкції тротуарів, оновлення дорожнього покриття та розміщення нових світлових конструкцій для підвищення безпеки пішоходів у вечірні та нічні години.

Планується, що завершення цих робіт призведе до відчутного поліпшення життя громади та стане ще одним кроком у напрямку сталого розвитку міста. Жителі Хортицького району та місцева влада висловлюють підтримку цим ініціативам, оскільки вони сприяють створенню комфортного та естетичного середовища для всіх мешканців.

У Хортицькому районі міста Запоріжжя протягом тижня, з 1 по 7 грудня, проведено ряд комплексних робіт з благоустрою, спрямованих на покращення інфраструктури та естетичного вигляду міських територій. Згідно з інформацією від Хортицької районної адміністрації та комунальних служб, виконані наступні роботи:

 1. Ландшафтний дизайн і зелені насадження: Проведено роботи з озеленення та ландшафтного оформлення вуличних просторів. Насаджено нові рослини та дерева, що сприятиме створенню затишного і екологічно чистого середовища.
 2. Ремонт тротуарів: Здійснено ремонт та оновлення тротуарів для забезпечення безпеки пішоходів та створення комфортних умов для прогулянок.
 3. Оновлення дорожнього покриття: Проведено роботи з реконструкції дорожнього покриття, що сприятиме покращенню транспортної інфраструктури та збільшенню зручності руху.
 4. Світлові конструкції: Встановлено нові світлові конструкції для поліпшення освітлення вуличних просторів, що важливо для забезпечення безпеки в темний час доби.

Ці заходи покликані створити сучасне та комфортне житлове середовище для мешканців Хортицького району, а також сприяти загальному підвищенню якості міського життя в Запоріжжі.

Підрядна організація ТОВ «ЕКОСІТІ+» продовжує активно виконувати ремонтні роботи з благоустрою на території Хортицького району. Зокрема, протягом звітного тижня вивезено 4 автівки гілля вздовж бульвару Будівельників, а саме за адресами 17, 21, 21а, а також вздовж вулиці Калнишевського. Це сприятиме підтримці чистоти та порядку на вуличних просторах району.

У долучення до цього ініціативи також приєдналися працівники комунального підприємства «ЕЛУАШ». Вони взялись за ручне прибирання автошляхів на площі 600 кв. м по вулицям Запорозького козацтва, проспекту Інженера Преображенського та вулиці Героїв 93-ї бригади.

Комунальники розчистили 80 решіток зливоприймачів, сприяючи відведенню води та запобігаючи можливим застійним явищам. Такі заходи спрямовані на покращення громадських просторів та створення комфортного житлового середовища для мешканців Хортицького району.

Комунальне підприємство «Зеленбуд» також активно працює над поліпшенням природної облаштованості Хортицького району. Протягом минулого тижня здійснено наступні роботи:

 1. Вигрібання сміття: Проведено роботи з вигрібання сміття на площі 61,4 гектара, забезпечуючи чистоту та порядок у громадських місцях.
 2. Очистка від листя: Здійснено вигрібання листя на проспекті Ювілейному на площі 5500 квадратних метрів, покращуючи вигляд вуличних просторів.
 3. Вивезення гілля та сміття: Здійснено вивезення 1,4 тонн гілля та сміття, сприяючи утриманню територій у належному стані.
 4. Обрізання дерев: Виконано обрізання 58 дерев на проспекті Ювілейному, у куточку відпочинку Курузова та проспекті Інженера Преображенського для забезпечення їхньої здоров’я та безпеки.
 5. Видалення порослі дерев: Проведено видалення порослі дерев на вулиці Чотирнадцятого жовтня на площі 1000 квадратних метрів.
 6. Підмітання доріжок в парках: Здійснено підмітання доріжок у парку Героїв Національної Гвардії України (площа 7800 кв. м), на вулиці Сорочинській (площа 4000 кв. м) та на бульварі Будівельників (площа 5000 кв. м).
 7. Обрізання кущів: Здійснено обрізання 75 кущів у парку Поколінь, підтримуючи їх естетичний вигляд та порядок на території.

Ці заходи спрямовані на створення комфортного та доглянутого середовища для мешканців Хортицького району, а також на підтримку екологічної чистоти у місті.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *