У Запоріжжі Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинківУ Запоріжжі Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинківУ Запоріжжі Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинків

У Запоріжжі тривають інтенсивні роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинків та інфраструктури, щоб забезпечити мешканців необхідними умовами для повернення до щоденного життя.

На вулиці Соборній, 151, продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території. Зокрема, у під’їздах активно облаштовують входи та встановлюють вхідні двері. Робітники у квартирах відновленої частини будинку проводять оздоблювальні роботи та переходять до укладання кахелю та поклейки шпалер.

Також важливим етапом є встановлення нових вікон та підключення опалення в будинку на вулиці Кияшка, 22. Зазначено, що триває спорудження внутрішніх перегородок у приміщенні ЦНАПу, а в квартирах виконують штукатурні та шпаклювальні ремонтні роботи, а також монтаж інженерних мереж. Замовлено підрядникові збільшити кількість робітників, щоб прискорити темпи виконання квартирних внутрішніх робіт.

За інформацією секретаря міської ради, Анатолія Куртєва, процес відновлення наразі відбувається з великою активністю та планується завершити роботи в найкоротший термін. Ці заходи є частиною загальної програми відновлення після воєнного конфлікту та спрямовані на відновлення комфортних умов для життя мешканців та роботи місцевих органів влади.

На вулиці Зестафонській, 10, вже завершено оздоблювальні роботи у квартирах на 4-му і 5-му поверхах, і встановлено двері і сантехніку. Також повідомляється, що завершуються роботи з оздоблення у квартирах на 3-му поверсі.

Щодо будинку на вулиці Сталеварів, 16, то роботи продовжуються із зведення конструкцій на 3-му поверсі, паралельно встановлюють вікна вже зведених конструкцій 1-го і 2-го поверхів. Зазначено, що відновлення триває з великою інтенсивністю, спрямоване на найшвидше відновлення будівель та створення комфортних умов для їхніх мешканців.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *