Напав на чоловіка у під`їзді та пограбував – у Запоріжжі затримали грабіжникаНапав на чоловіка у під`їзді та пограбував – у Запоріжжі затримали грабіжника

У Запоріжжі правоохоронці виявили та затримали грабіжника, який напав на чоловіка у під’їзді будинку та вчинив пограбування. Інцидент стався ввечері, коли потерпілий повертався додому.

За попередньою інформацією, зловмисник, використовуючи фізичну силу, затримав чоловіка в під’їзді та вимагав від нього особисті цінності та гроші. Після успішного пограбування грабіжник втік із місця події.

На виклик негайно вирушили правоохоронці, які вивчили дані з камер відеоспостереження та отримали важливі відомості від свідків. Завдяки оперативним заходам, грабіжник був локалізований та затриманий.

Затриманий грабіжник буде притягнутий до відповідальності згідно з чинним законодавством. Потерпілому надано медичну допомогу, йому вдалося уникнути серйозних травм. Правоохоронці звертаються до громадян із закликом бути уважними та вживати заходів безпеки, особливо під час вечірнього та нічного часу.

Після отриманої інформації від потерпілого, 52-річного чоловіка, про пограбування у під’їзді будинку, поліцейські Запорізького районного управління взялися за розслідування події. Встановлено, що злочин вчинив раніше судимий чоловік, який використовував фізичну силу для вчинення правопорушення.

Під час оперативних заходів поліція вивчила дані з камер відеоспостереження, що допомогло встановити маршрут зловмисника та його місцеперебування. Затримання було здійснено у найкоротший термін, після чого зловмисник був доставлений до відділу поліції для подальших дій.

Правоохоронці планують пред’явити обвинувачення раніше судимому чоловікові за вчинене пограбування та вжити необхідні кроки для його притягнення до відповідальності. Поліцейські продовжують детальне розслідування і співпрацюють з іншими службами для повного розкриття справи та забезпечення безпеки громадян.

В результаті проведеного пошуку та слідчих заходів, поліція успішно встановила особу зловмисника, яким виявився 42-річний мешканець міста, що раніше вже був судимий за аналогічні правопорушення. При затриманні в нього був виявлений викрадений мобільний телефон, який раніше був відібраний від потерпілого чоловіка.

Правоохоронці затримали підозрюваного і вже повідомили йому про звинувачення в скоєнні грабежу, що передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Зараз проводиться докладне розслідування справи для з’ясування всіх обставин та можливого виявлення інших потенційних постраждалих.

Поліція висловлює вдячність громадянам за надану інформацію, що сприяла оперативному розкриттю злочину, та закликає громадян бути обережними та дотримуватися заходів особистої безпеки.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *