Збитки через засмічення запорізької землі внаслідок російської агресії у листопаді складають близько 300 мільйонів гривеньЗбитки через засмічення запорізької землі внаслідок російської агресії у листопаді складають близько 300 мільйонів гривеньЗбитки через засмічення запорізької землі внаслідок російської агресії у листопаді складають близько 300 мільйонів гривеньЗбитки через засмічення запорізької землі внаслідок російської агресії у листопаді складають близько 300 мільйонів гривень

У листопаді російська агресія призвела до серйозних збитків через засмічення землі у Запоріжжі. За попередніми оцінками, вартість завданих збитків становить приблизно 300 мільйонів гривень.

Загострення ситуації призвело до пошкодження сільськогосподарських угідь та інфраструктури, що веде до втрат для місцевих сільгоспвиробників. За інформацією управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, Державна екологічна інспекція Південного округу оприлюднила дані про розміри збитків навколишньому природному середовищу у Запоріжжі внаслідок російської агресії у листопаді поточного року. Місцева влада розпочала оцінку завданих збитків та розглядає можливі заходи для відновлення сільськогосподарського потенціалу та підтримки постраждалих фермерів.

За оцінками екологічних фахівців, під впливом конфлікту зазнали серйозних пошкоджень водні та земельні ресурси, втрати біорізноманіття та порушення природних екосистем.Засмічення території призвело до серйозних наслідків для екосистем міста та його навколишнього регіону. Уряд та місцеві органи планують активно співпрацювати для швидкої відновлення екологічної рівноваги та вжиття заходів щодо зменшення подальших збитків для природи та здоров’я громадян.

На підставі Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок збройної агресії, бойових дій та надзвичайних ситуацій під час дії воєнного стану, сума розрахованих збитків внаслідок засмічення земельних ресурсів за листопад 2023 року становить 294 500 778 грн. А сума збитків внаслідок забруднення земельних ресурсів – 495 203 537 грн.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *