Жителям Запорізької області погодили понад ₴36 мільйонів компенсації за пошкоджене майноЖителям Запорізької області погодили понад ₴36 мільйонів компенсації за пошкоджене майно

Жителям Запорізької області схвалено компенсацію понад 36 мільйонів гривень за збитки, завдані пошкодженню їх майна.

Жителям Запорізької області, що подавали заяви на компенсацію за пошкоджене внаслідок російської агресії майно, погоджено виділення понад 36 млн грн. Ця допомога спрямована на відновлення та підтримку постраждалих унаслідок конфлікту.

Як повідомив начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко, жителі Запорізької області подали 1066 заяв на отримання компенсації за пошкоджене майно у рамках програми “єВідновлення”. Навіть при ускладненому процесі фіксації руйнувань через ворожі атаки, профільні комісії вже погодили 544 звернення на понад 36 млн грн.

Крім того, зазначив Малашко, надіслано 70 запитів щодо виплати компенсації за знищені об’єкти нерухомості. Комісією погоджено 13 заяв на суму понад 16 млн грн, сприяючи відшкодуванню втрат, завданих зруйнуванням майна внаслідок конфлікту.

Ця ініціатива спрямована на відновлення життєвого комфорту та покращення матеріального становища тих, хто постраждав від негоди та природних лих. Місцева влада висловлює глибоке співчуття всім, хто потерпів у результаті негоди, і робить все можливе для надання необхідної підтримки та допомоги постраждалим громадянам.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *