Червоний Хрест передав допомогу «Пункту незламності» у ЗапоріжжіЧервоний Хрест передав допомогу «Пункту незламності» у Запоріжжі

У Запоріжжі «Пункти незламності» отримали вагому допомогу від Товариства Червоного Хреста міста Запоріжжя. Про це повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Завдяки близькій співпраці з місцевим відділенням Червоного Хреста та під керівництвом Комунального підприємства “Інститут розвитку Запоріжжя”, місто отримало 5 генераторів різного потужності, 250 наборів із продуктами харчування та 250 манжетних ліжок зі спальними комплектами.

Вся ця допомога направлена на підтримку “Пунктів незламності”. Ця підтримка дозволить місту посилити можливості цих центрів стійкості. Така допомога особливо важлива перед приходом зими та можливими вимкненнями електроенергії.

Дмитро Сарниченко

By Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *