У Запоріжжі поліцейські вилучили з обігу контрафактні цигарки на суму майже 200 тисяч гривеньУ Запоріжжі поліцейські вилучили з обігу контрафактні цигарки на суму майже 200 тисяч гривень

У Запоріжжі поліцейські успішно провели операцію з вилучення контрафактних цигарок, що призвело до значних збитків для нелегальних виробників та розповсюджувачів підроблених товарів. Вартість вилучених цигарок оцінюється приблизно в 200 тисяч гривень.

Під час профілактичного рейду у Комунарському районі міста Запоріжжя, поліція відділу № 4 виявили в одному із магазинів реалізацію підакцизних товарів. Продавчиня, 55-річна жінка, привласнювала кошти, незаконно продавши близько 2800 пачок цигарок, що призвело до сумарних збитків практично на суму 200 тисяч гривень.

Правоохоронці склали адміністративний протокол за порушення ч. 1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі тютюновими виробами).

За цим статевим порушенням може бути нараховано штраф у розмірі від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також конфіскація предметів торгівлі та виручки, отриманої від їх продажу. Адміністративні матеріали направлені до суду для розгляду.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *