Запоріжанку привітали зі сторічним ювілеємЗапоріжанку привітали зі сторічним ювілеєм

У Запоріжжі відзначили видатний ювілей місцевої мешканки, що досягла вікого позначника — століття. Урочистий захід відбувся в її честь у присутності родини, друзів та представників міської громади.

Запоріжанці зібрались, щоб привітати Любов Юхимівну Рощину, яка прожила цілий вік, переживши численні етапи історії країни та міста. Її багаторічний досвід, мудрість та життєва енергія стали великим натхненням для всіх присутніх.

Під час заходу вона отримала вітальні слова, подарунки від родичів та друзів, а також сертифікат від міської ради, який свідчить про її внесок у розвиток громади. Нова ініціатива міської влади, пов’язана з наданням іменникам сертифікатів на 2000 грн, визначається як додатковий спосіб висловлення вдячності та шанування наших довгожителів.

На святковому заході, приуроченому до столітнього ювілею пані Любові, прозвучали теплі привітання від представників місцевої влади. Вони підкреслили важливість таких моментів в історії міста та висловили повагу до багаторічного внеску ювіляра у розвиток громади.

Любов Юхимівна Рощина не тільки довгожитель міста, але й визнана фахівчиня у галузі освіти. Вона працювала понад 30 років вчителем математики, та зробила вагомий внесок у розвиток місцевого освітнього середовища.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *