У Запоріжжі "зникнуть" дві популярні маршрутки - в чому причинаУ Запоріжжі "зникнуть" дві популярні маршрутки - в чому причина

У Запоріжжі незабаром припинять курсування дві популярні маршрутки через брак фінансування.

Відомо, що ці маршрутки мають значний пасажиропотік, тому їх припинення роботи може створити необхідність для місцевих мешканців в пошуку альтернативних маршрутів та транспортних засобів. Влада міста пояснює, що ця ситуація є тимчасовою і сподівається на швидке вирішення проблеми для забезпечення мобільності мешканців.

За інформацією місцевої влади, зупинення роботи маршруток стало необхідним у зв’язку з економічними труднощами, з якими стикається міський транспортний підприємець.

Причиною призупинення курсування маршруток №87 та №55 є технічні проблеми, які потребують негайного вирішення. Представники міського транспортного підприємства зазначають, що це тимчасова ситуація, і робота маршруток буде відновлена після усунення несправностей.

Мешканців просять зрозуміти незручності та скористатися іншими доступними маршрутами, доки проблеми з транспортними засобами не будуть вирішені.

Причина призупинення курсування маршруток №87 та №55 полягає у відсутності фінансових можливостей обслуговувати ці маршрути у підприємства ТДВ «Автопарк». Наразі немає точної інформації про те, коли саме буде відновлено рух цих маршруток.

Крім того, внаслідок зміни схеми організації дорожнього руху на острові Хортиця, зупинку «Хортицька академія» у напрямку лівобережної частини для автобусних маршрутів з Хортицького мікрорайону також скасували.

Якщо рухатися у напрямку до центру міста, заїзд на міст тепер відбувається лише з вулиці Січі. З кільця на Вантовий міст неможливо потрапити через зустрічний рух автомобілів. Виїзд з мосту на лівому березі залишився без змін — він здійснюється на Прибережну автомагістраль та вулицю Сергія Тюленіна.

Скріншот: EasyWay
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *