Запоріжців закликають не купувати продукти в місцях стихійної торгівліЗапоріжців закликають не купувати продукти в місцях стихійної торгівлі

Запоріжцям вкотре нагадали про небезпеку харчів, придбаних «з рук». Крім того спеціалісти просять людей відповідально обирати гриби у розпал осіннього сезону.

Запоріжцям знову нагадали про ризик придбання їжі від осіб, які продають її “з рук”. Також, експерти закликають мешканців бути особливо обережними при зборі грибів у цей період осіннього сезону.

Продукти харчування на стихійних ринках / ФОТО: zp.gov.ua

Під час осіннього сезону на ринках та в місцях стихійної торгівлі з’являються продавці грибів невідомого походження. Фахівці Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України знову наголошують, що отруєння грибами – це серйозна загроза для здоров’я. Вони закликають місцевих мешканців утримуватися від покупки свіжих або сушених грибів, а також грибних консервів, які приготовлені вдома і продаються на стихійних ринках.

Спеціалісти рекомендують споживати лише гриби, які вирощені в умовах промислового виробництва та пройшли лабораторний контроль. Крім того, вони закликають придбавати гриби лише на офіційних ринках або у магазинах з гарантованою якістю продуктів.

Ця обережність не стосується лише грибів. Жителям Запоріжжя нагадують, що товари, придбані у випадкових продавців на стихійних ринках та в умовах, які не відповідають санітарним нормам, можуть бути небезпечними для здоров’я. Тому важливо завжди бути обачними та вибирати продукти, які мають відповідні гарантії якості і безпеки.

Антон Ревуцький

By Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *