"Укрпошта" випустила марку присвячену працівникам "Укрзалізниці""Укрпошта" випустила марку присвячену працівникам "Укрзалізниці"

1 листопада, “Укрпошта” випустила марку “Героїчні професії. Залізні люди”, яка присвячена працівникам “Укрзалізниці”. Цю новину оголосив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Марка була випущена напередодні Дня залізничника, який святкується 4 листопада. Поштовий набір “Героїчні професії. Залізні люди” є другим поштовим блоком у серії “Героїчні професії” і присвячений самовідданій праці людей різних професій, які працюють на благо України в такий нелегкий для нас усіх час.

Марка “Героїчні професії. Залізні люди” покликана висловити подяку та визнання працівникам “Укрзалізниці”, які грають важливу роль у функціонуванні залізничної інфраструктури країни. Поставляючи товари та послуги, забезпечуючи безпеку та комфорт пасажирів, а також важливу роль у транспортуванні гуманітарної допомоги в зони бойових дій, працівники “Укрзалізниці” виявили себе як справжні герої.

Марка містить зображення працівників “Укрзалізниці” в різних ситуаціях та обставинах, що підкреслює різноманіття їхньої роботи та внесок у розвиток та функціонування залізничної системи України.

“Укрпошта” акцентує увагу на важливості та героїчності працівників “Укрзалізниці”, які працюють на благо нашої країни та важливою ланкою у забезпеченні безпеки та комфорту громадян.

Поштовий набір доступний для придбання як у відділеннях “Укрпошти”, так і онлайн. Вартість комплекту становить 133 гривні 80 копійок, при цьому окрема марка коштує 108 гривень 80 копійок, листівка – 10 гривень, а конверт – 15 гривень.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *