"Укрзалізниця" додала новий голосовий анонс станцій у київській електричці"Укрзалізниця" додала новий голосовий анонс станцій у київській електричці

“Укрзалізниця” вирішила відзначити День залізничника унікальним способом, впровадивши новий голосовий анонс для київської електрички.

Тепер усі 20 станцій київської електрички оголошують відомі українці: письменники, спортсмени, музиканти, телеведучі. Серед тих, хто долучився до озвучення, – відомий письменник Сергій Жадан, талановита співачка Джамала та видатний футболіст Андрій Шевченко. Станцію “Дарниця” озвучив експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Кожен з них не лише читає назви станцій, але також надає мотивуючі фрази та цікаві факти про деякі локації, до яких вони ведуть.

Це інновація, яка додає поїздкам новий рівень, ця ініціатива робить подорожі більш насиченими та особливими для пасажирів, а також підкреслює важливість та гордість за роботу залізничників в їхнє професійне свято.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *