"Незламна": Павло Гусєв вшосте презентує виставку картин"Незламна": Павло Гусєв вшосте презентує виставку картин

Художник Павло Гусєв, представник Іршанської громади Коростенського району, готується до своєї вже шостої персональної виставки за рік, де презентуватиме картини, присвячені жіночим портретам та образам жінок у патріотичному стилі, під назвою “Незламна”.

Художник створює ці твори з метою підтримати моральний дух українців, посилити віру в незламність українського народу, показати військову мужність Збройних сил України та майбутню перемогу над російськими військами.

У колекції художника “Незламна” відтворено певні історичні моменти останнього періоду. Гусєв надихався подіями, пов’язаними з досягненнями Збройних сил України, героїчними вчинками воїнів, подіями в рамках воєнних дій, такими як затоплення крейсера “Москва”, польоти українських військових пілотів, контрнаступ ЗСУ, оборона Маріуполя, визволення Херсона, рятувальні операції після терористичних атак російських військ, розмінування територій громад та безмежну працю волонтерів, лікарів та інших, хто був залучений до подій воєнного часу.

Серія картин “Незламна” включає у себе зображення відомих історичних особистостей, актрис, таких як Леся Українка, Міла Йовович, Даша Астаф’єва, Анджеліна Джолі, а також образи, які були створені автором. Усього в колекції понад півсотні полотен, які він створював протягом останніх десяти років та після російського вторгнення. Техніка виконання картин різноманітна, включаючи олівець, акварель, акрил, гуаш, олійні фарби, а також різьблення по дереву.

Виставка картин “Незламна” Павла Гусєва відкриється 6 листопада в Домі української культури та вже четвертий раз буде представлена у Житомирі. Крім того, художник вже презентував свою колекцію в інших громадах області.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *