Міська влада Запоріжжя підтримує талановиту молодьМіська влада Запоріжжя підтримує талановиту молодь

Запоріжжя продовжує визнавати талановитих та розумних молодих громадян міста як важливий ресурс для подальшого розвитку та відображати це у діяльності міської влади Запоріжжя. Ця програма матеріальної підтримки стимулює молодих лідерів у низці сфер, сприяючи їхньому зростанню та професійному розвитку.

Спеціальні стипендії, що надаються в рамках цієї програми, розподілені за категоріями досягнень. Це дає можливість відзначити обдарованість та внесок молодих людей в різні сфери суспільного життя. Розмір стипендій коливається від 1 500 до 15 000 гривень, залежно від досягнень та потреб отримувачів.

Розумні та ініціативні запорізькі хлопці і дівчата є справжньою запорукою подальшого розвитку нашого чудового міста. Вони вносять великий внесок у різні аспекти життя громади, від освіти та науки до спорту, культури та громадської діяльності. Їхня обдарованість та ініціатива втілюють в життя проекти та ідеї, які піднімають наше місто на новий рівень.

За рахунок виділених коштів на реалізацію цієї програми вже у 2023 році вже надано значну допомогу обдарованим студентам, які здійснюють активну громадську діяльність та розвивають свій потенціал. Реалізація цієї програми свідчить про велику вдячність міської влади молодді та про важливу роль юних талантів в подальшому розвитку Запоріжжя .

Вже у другому півріччі 2023 року понад сто запорізьких студентів отримали значну матеріальну підтримку. Студенти, які відзначилися у навчанні, спорті, культурі, мистецтві, науково-дослідний, громадській або волонтерській діяльності, отримали фінансову підтримку у розмірі 1 500, 2 600 і навіть 15 000 гривень. Загалом на реалізацію цієї програми в поточному році було виділено близько 3,2 мільйони гривень.

У ці складні для нашого міста часи важливо пам’ятати, що інвестиція в розвиток обдарованої молоді є інвестицією в майбутнє Запоріжжя. Міська програма підтримки обдарованої молоді відображає зобов’язання міської влади перед своєю молоддю та віру в їхній потенціал.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *