Українська компанія "Нова пошта" продовжує розширювати свою міжнародну присутність, відкривши своє відділення в десятій країні Європейського союзу.Українська компанія "Нова пошта" продовжує розширювати свою міжнародну присутність, відкривши своє відділення в десятій країні Європейського союзу.

Сьогодні, 10 листопада, “Нова пошта” відкрила відділення вже у десятій країні ЄС.

Українська компанія “Нова пошта” продовжує розширювати свою міжнародну присутність і тепер клієнти компанії можуть користуватися послугами “Нової пошти” не лише в Україні, але й у ще одній країні ЄС.

Відкриття першого відділення “Нової пошти” в Угорщині, яке відбулося 10 листопада, стало ще одним стратегічним кроком у розвитку міжнародної присутності українського логістичного гіганта. Розташоване в самому серці Будапешта, на бульварі Терези, нове відділення готове надавати послуги як бізнес-сегменту, так і приватним клієнтам.

На церемонії відкриття Іштван Балог відправив листівку до України, скориставшись послугами “Нової пошти”. Вартість доставки посилок з України в Угорщину розпочинається від 400 гривень за 2 кг, а для документів вона становить 250 гривень.

Розширення мережі “Нової пошти” в Угорщині обіцяє полегшити та прискорити процес доставки для українських підприємств та осіб, що підтримує динаміку міжнародного співробітництва.

Розширення в Європі відповідає стратегії компанії з підтримки своїх клієнтів у всесвітньому масштабі. Цей крок дозволяє забезпечити широкий спектр послуг доставки та логістики для бізнесу та приватних осіб в різних куточках світу.

Фото: Karpat.in.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *