Поліція допомогла доставити гуманітарку людям на лінії розмежуванняПоліція допомогла доставити гуманітарку людям на лінії розмежування

Сьогодні, 10 листопада, у населених пунктах Запорізької області, що розташовані на лінії розмежування, працівники поліції доставили гуманітарну допомогу.

Місцевим мешканцям надали необхідні засоби для полегшення життя в умовах конфлікту та покращення їхнього благополуччя: продукти харчування, медичні прилади та засоби гігієни.

Під час двотижневої ініціативи правоохоронці не лише об’їздили понад 25 населених пунктів Гуляйпільської громади Запорізької області, але й взяли активну участь у розподілі гуманітарної допомоги. Зокрема, у співпраці з українськими та міжнародними благодійними фондами та організаціями були зібрані та розподілені продуктові набори, які включають в себе необхідні продукти харчування та предмети першої необхідності.

Так 150 маломобільних людей у 25 селах громади отримали пакунки, включаючи продукти харчування, засоби індивідуальної гігієни, теплі речі та спальні мішки.

Загалом було видано 5 800 продуктових та наборів гігієни. Правоохоронці вдячні всім, хто долучився до цієї благородної справи, та відзначають важливість спільних зусиль у подоланні викликів, з якими стикається громада в умовах конфлікту.

Працюючи в прифронтових містах і селах, працівники поліції щодня стикаються з тяжкими наслідками ворожих атак окупантів. Зруйновані або пошкоджені будинки, позбавлені світла та водопостачання, без опалення – це реальність життя мешканців, які виживають, сподіваючись, що “можливо, сьогодні буде трохи тихіше, ніж учора”.

Місцева влада висловила подяку всім, хто долучився до цієї гуманітарної допомоги, висловивши надію на подальше співпрацю та покращення умов для життя мешканців регіону. Такі ініціативи є важливим етапом на шляху до відновлення миру та добросусідства в області.

Місцевим мешканцям надали необхідні засоби для полегшення життя в умовах конфлікту та покращення їхнього благополуччя.
Поліція передала гуманітарну допомогу українцям на лінії розмежування у Запорізькій області / Фото: zp.npu.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *