Комунальники Хортицького району вивезли 8 машин сухого гілля та сміттяКомунальники Хортицького району вивезли 8 машин сухого гілля та сміття

За минулий тиждень комунальники Хортицького району в Запоріжжі вивезли 8 вантажівок сухого гілля та сміття

Для ефективного вивезення відходів комунальники використовують спеціальне обладнання, що допомогає забезпечувати належний стан природних ландшафтів та комфорт для місцевих мешканців. Місцева влада закликає громадян бути відповідальними та долучатися до ініціатив щодо утримання території для створення естетичного та екологічно чистого житлового середовища.

На території Хортицького району надалі активно ведуться роботи з благоустрою та підтримання чистоти. На реалізацію цих завдань залучають підрядні організації, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання робіт.

За період з 10 по 16 листопада комунальні служби Хортицького району разом з працівники ТОВ «Компанія «Торгуніверсал» вивезли 8 машин сухого гілля та сміття з різних районів Хортицького району, оновили зелені насадження та інші заходи з покращення місцевого благоустрою.

Роботи виконувалися на адресах: вул. Василя Сергієнка, 23, вул. Лахтінська, 7, вул. Козака Бабури, 3, вул. Курузова, 9а, вул. Рубана, 14, 18а та 23.

Працівники КП «ЕЛУАШ» взяли на себе обов’язок ручного прибирання автошляхів по Хортицькому шосе та вул. Василя Сергієнка, покладаючи акцент на підтримання чистоти та безпеки дорожнього руху.

Робітники КРБП “Зеленбуд” провели обширні роботи на площі 38,5 га, зокрема, зі збору сміття та прибирання опалого листя на території 18 600 кв. м по Хортицькому шосе, проспекту Ювілейному та вулиці Сорочинській. З території району вивезли 2,3 тонни сухого листя та 2,1 тонни гілля та сміття.

Поза цим, комунальники активно працювали в парку Поколінь, видаляючи порості дерев на площі 3800 кв. м та обрізаючи 16 кущів по проспекту Ювілейному. Ці заходи спрямовані на забезпечення чистоти, порядку та екологічної безпеки на території Хортицького району.

Комунальники Хортицького району взяли під контроль стан природи та вивезли великий обсяг сміття та сухого гілля.
Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *