У Заводському районі комунальники вивезли 6 вантажівок сміттяУ Заводському районі комунальники вивезли 6 вантажівок сміття

У Заводському районі Запоріжжя, тривають роботи з благоустрою. Комунальники вивезли 6 вантажівок сміття та сухого гілля з територій близько 15 вулиць.

Також виконано роботи зі збереження зелених насаджень, ремонту тротуарів та установлення нового освітлення.

Такі заходи входять в загальний контекст міської програми розвитку інфраструктури та благоустрою, спрямованої на підвищення якості життя мешканців та створення гармонійного житлового середовища. Міська рада закликає громадян долучитися до ініціатив та підтримати спільні зусилля з розвитку та кращого утримання своєї місцевості.

З 10 по 16 листопада, на території Заводського району було проведено ряд важливих робіт з благоустрою та утримання територій. Серед виконаних заходів виділяються:

  1. Кронування дерев: Професійне кронування дерев було проведено на вулиці Скворцова, затримавши загальною кількістю 15 одиниць. Це заходить спрямовано на підтримання здоров’я дерев та формування їхньої крони для забезпечення оптимального росту та естетичного вигляду.
  2. Вивіз опалого листя: Комплексна робота з вивезення опалого листя була проведена на вулиці Республіканська, 96, а також за іншими адресами, загальним обсягом 96 тонн. Цей захід спрямований на підтримання чистоти та естетичного вигляду вуличних просторів.
  3. Ліквідація стихійних звалищ: На вулиці Електрична, 237-247 та інших локаціях була проведена ліквідація стихійних звалищ, загальний обсяг яких склав 114 тонн. Цей захід має на меті забезпечити належний стан територій та запобігання негативному впливу стихійних сміттєзвалищ на навколишнє середовище.

Ці роботи є частиною систематичних заходів, спрямованих на поліпшення якості життя мешканців та створення приємного та безпечного житлового середовища в Заводському районі.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *