В Олександрівському районі видаляють аварійні дереваВ Олександрівському районі видаляють аварійні дерева

У Олександрівському районі міста Запоріжжя розпочалася широка операція з видалення аварійних дерев.

За ініціативи місцевої влади та служб безпеки, команди фахівців з видалення дерев вирушають до найбільш небезпечних місць, де ростуть аварійні або хворі дерева.

Комунальні служби провели успішне видалення одного аварійного дерева на прибудинковій території житлового фонду за адресою вул. Поштова, 161. Роботи виконували 4 робітники, які використовували вантажний автомобіль та автопідіймач для безпечного та ефективного проведення операції.

Негода, що виникла 12 листопада, вимагала негайної реакції комунальних служб. В Олександрівському районі проведено обрізування аварійних гілок та розпил повалених дерев за адресами: пр. Соборний, 24, вул. Тургенєва, 28, вул. Українська, 4, 29, вул. Фортечна, 2, вул. К. Великого, 2, вул. Шкільна, 1а.

Наступного тижня планується продовжити роботи з видалення аварійних дерев на території району, покликані покращити безпеку та благоустрій.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *