Запорізькі дзюдоїсти здобули нагороди на Всеукраїнських змаганняхЗапорізькі дзюдоїсти здобули нагороди на Всеукраїнських змаганняхЗапорізькі дзюдоїсти здобули нагороди на Всеукраїнських змаганнях


Минулого тижня, запорізькі дзюдоїсти продемонстрували вражаючі результати, завоювавши вагомі нагороди на Всеукраїнських змаганнях.

Учасники команди представляли місто на високому рівні та показали високий клас та професіоналізм. Спортсмени з Запоріжжя взяли участь у різних вагових категоріях та вражали високим рівнем технічної майстерності.

У Запорізькій дитячо-юнацькій спортивній школі № 11 виховують понад 300 дітей — майбутніх чемпіонів дзюдоїстів. Молоді таланти отримують не лише навички боротьби, але й цінні життєві навички, такі як дисципліна, взаємоповага та відданість.

Окрім дзюдо, спортивна школа також надає можливість дітям розвивати свої сили та навички в боксі та триатлоні. Бокс допомагає формувати силу, швидкість та стратегічне мислення, тоді як триатлон розвиває витривалість та універсальність.

Тренування в школі відбуваються в чотирьох залах, розташованих у різних районах міста, що дозволяє максимально зручно охоплювати та розвивати спортивний потенціал учнів. Різні вікові групи викладають основи дзюдо, сприяючи формуванню не лише фізичних, але й моральних якостей у молодших та старших поколінь.

Багато учнів дзюдошколи № 11 були змушені залишити країну, проте їхні здобутки на міжнародних аренах свідчать про величезний вплив українського дзюдо за кордоном. Спортсмени, які покинули рідну землю, активно представляють Україну, виборюючи кубки та визнання в Словенії, Словаччині та Німеччині.

Їхні досягнення стають не лише власним успіхом, а й джерелом гордості для українського спортивного співтовариства. Незважаючи на втрати, групи дзюдошколи № 11 знову наповнюються новими талантами, які готуються відзначитися на міжнародних турнірах.

Фото: olympics.com
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *