Італія стала першою країною в Європі, яка заборонила виробництво та продаж штучного м'ясаІталія стала першою країною в Європі, яка заборонила виробництво та продаж штучного м'яса

Італія стала першою країною в Європі, яка заборонила виробництво та продаж штучного м’яса підтримку місцевих кулінарних традицій.

Італійський уряд схвалив рішення заборонити виробництво та продаж штучного м’яса, підкреслюючи його важливість для збереження та підтримки місцевих кулінарних традицій. Ініціатива отримала підтримку у політичних колах та викликала широкий обговорення у суспільстві.

Прийняте Італійським урядом рішення про заборону штучного м’яса на користь місцевих кулінарних традицій викликало активну підтримку у політичних колах та породило широкий обговорення серед громадян.

Міністр сільського господарства та харчової промисловості Італії, Франческо Лоллобриджида, вважає, що це рішення “захистить культуру й ідентичність” країни, сприятиме місцевим фермерам.

З іншого боку, громадська організація The Good Food Institute Europe висловила критику, стверджуючи, що закон обмежує право вибору громадян і може ізолювати Італію від нових інвестицій та робочих місць. Варто відзначити, що штучне м’ясо, виготовлене в ЄС, все житиме в Італії завдяки принципам європейського спільного ринку.

Фото: bwbx.io
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *