У Міненерго відреагували на повідомлення про підвищення тарифів на світло із 1 січняУ Міненерго відреагували на повідомлення про підвищення тарифів на світло із 1 січня

У Міненерго відреагували на повідомлення про підвищення тарифів на світло із 1 січня – Підвищення цін НЕ БУДЕ!

НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та коммунікацій) в публічному заявленні рішуче спростувала інформацію, що була оприлюднена в деяких журналістських матеріалах.

Відзначаючи непрофесійність та недостаток достовірності у деяких з них, комісія наголошує на важливості точності та об’єктивності в розгляді питань, пов’язаних із регулюванням тарифів на електроенергію.

У своєму повідомленні НКРЕКП висловила спеціальне зауваження до українських журналістів, закликаючи їх до об’єктивності та обережності у висвітленні інформації. Зокрема, в контексті таких значущих тем, як зміни у тарифах на електроенергію, важливо, щоб журналісти підходили до збору та передачі інформації з відповідальністю та професіоналізмом для суспільства.

Міненерго долучається до цього заклику, наголошуючи на необхідності дотримання журналістської етики та неупередженості в поданні інформації. У заяві міністерства зазначається, що у таких чутливих питаннях, як тарифне регулювання, точність та правдивість інформації є ключовими для формування об’єктивного розуміння ситуації серед населення. Обидві сторони висловлюють надію на продовження взаємодії з представниками ЗМІ відповідальним та ефективним способом.

Проти України триває не лише військовий конфлікт, але і невидима війна в інших сферах, включаючи економіку, енергетику та інформаційний простір. Російська федерація активно використовує різноманітні засоби, включаючи поширення недостовірної інформації, для створення паніки та відчуття небезпеки серед українського населення. Це один із способів дестабілізації країни та порушення її єдності.

Міненерго України виступає з офіційним спростуванням інформації, що розповсюджується російськими джерелами щодо підвищення тарифів на електроенергію для населення. За офіційним повідомленням відомства, таке підвищення наразі не передбачається, і метою розповсюдження цієї неправдивої інформації є лише спроба викликати паніку та підірвати довіру суспільства до уряду.

У контексті цього, міністерство закликає українських журналістів бути особливо пильними та утриманими у висвітленні подій, адже надмірна емоційність та недостовірна інформація можуть стати інструментом для ворожої пропаганди та дестабілізації ситуації в Україні.

Фото: forpost.media
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *