Завдяки підтримці ЮНІСЕФ у ще одній школі тепер є сучасне укриттяЗавдяки підтримці ЮНІСЕФ у ще одній школі тепер є сучасне укриттяЗавдяки підтримці ЮНІСЕФ у ще одній школі тепер є сучасне укриття

Ще одна школа в Запоріжжі отримала значущу підтримку від ЮНІСЕФ, що дозволило забезпечити її сучасним та безпечним укриттям.

Реалізувати змішану форму навчання планує місцева влада, а отримане від ЮНІСЕФ укриття відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та комфорту учнів школи. Ця ініціатива сприяє створенню комфортних умов для навчання та розвитку молоді та стала частиною наших заходів для забезпечення умов сприятливого навчання в умовах нестабільності.

Плідні партнерські відносини з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) продовжують допомагати нам у створенні безпечних та сучасних умов для навчання. Після успішного ремонту у школі №15 ми розширили цю ініціативу, забезпечивши аналогічне укриття у 98-й гімназії, що є ще одним кроком до створення сприятливого навчального середовища для наших учнів.

Нове сховище 98-ї гімназії тепер охоплює площу понад 360 кв. метрів і оснащене не лише належною кількістю запасних виходів, але й сучасними приладами для освітлення та обігріву. Завдяки впровадженій вентиляційній системі та сучасним навчальним меблям створено оптимальне середовище для ефективного навчання.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *