Жительку Запоріжжя привітали зі 102-річчямЖительку Запоріжжя привітали зі 102-річчям

Місцевій жительниці Запоріжжя виповнилося 102 роки: щедра усмішка та купа квітів від родини та друзів супроводжують цю енергійну ювілярку, яка ще раз доводить, що вік – це тільки число.

9 грудня стала особливою датою для жінки-легенди Запорізького краю, учасниці Другої світової війни – Олександри Семенівни Скрипнюк, яка відзначила свій 102-й день народження.

Її життєва витривалість і відданість пройденому шляху роблять її втіленням сили та витримки. Місцева громада та суспільство тепло та вдячно вітає цю видатну особистість з таким вражаючим ювілеєм, висловлюючи повагу та вдячність за внесок у історію регіону.

На війні Олександра Семенівна працювала фельдшером та зв’язківцем, де виявила надзвичайні професійні якості. У Сталінграді отримала контузію, але не зламалася, продовжуючи служити на фронті.

Пройшовши складний життєвий шлях, вона не втратила бадьорості духу, ставши прикладом сили та вольових якостей для людей свого покоління та майбутніх. Її непохитний дух та самопожертву визнають та цінують усі, хто має честь пізнати цю видатну особистість.

З нагоди свята до ювілярки завітали представники департаменту соціального захисту населення міської ради. Вручили подарунок та висловили щиру вдячність за вагомий внесок у історію та добробут громади.

Побажали Олександрі Семенівні мирного неба, міцного здоров’я та родинного затишку. Ювілянтка, зберігаючи яскравий дух, ділилася спогадами та декламувала вірші, які увійшли до її книги. Збуджуючи велике повагу своєю мудрістю та людяністю, Олександра Семенівна стала справжньою іконою для міської спільноти.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *