РФ завдала екологічних збитків довкіллю Запорізької області на суму понад 125 млнРФ завдала екологічних збитків довкіллю Запорізької області на суму понад 125 млн

Протягом останніх двох років російська агресія завдала серйозної шкоди довкіллю Запорізької області. За цей період завдані збитки оцінюються на понад 125 мільйонів гривень.

Ця статистика відображає не лише матеріальні втрати, але і серйозний екологічний вплив на регіон, що потребує негайних заходів для відновлення та захисту навколишнього середовища.

Російські окупанти завдали чималої шкоди довкіллю країни. У період з 24 лютого 2022 року внаслідок збройної агресії Росії довкілля Запорізької області зазнало шкоди на суму понад 125 мільйонів гривень. Ця деструктивна діяльність призвела до серйозних екологічних проблем і потребує негайних заходів для відновлення та захисту навколишнього середовища.

Екоінспектори встановили 151 випадок забруднення атмосферного повітря викидами речовин через російські обстріли та пожежі. Згідно з підрахунками фахівців, загальна сума грошових збитків, завданих довкіллю області внаслідок забруднення атмосферного повітря, складає 125,5 мільйонів гривень. Ці цифри відображають серйозні екологічні проблеми, що виникли внаслідок військових дій, і підкреслюють необхідність негайних заходів для відновлення та збереження середовища.

Наразі екоінспекція проводить збір даних, моніторинг та документування шкоди довкіллю регіону з метою долучення отриманої інформації до кримінальних проваджень. Цей процес включає в себе детальний аналіз забруднень, визначення їхнього впливу на довкілля та оцінку величини завданих збитків. Зібрана інформація буде використана для подальшого розслідування та притягнення винних до відповідальності перед законом.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *