Запорізькі поліцейські вилучили в громадянки понад два кілограми канабісуЗапорізькі поліцейські вилучили в громадянки понад два кілограми канабісу

У місті Запоріжжі поліцейські успішно провели операцію з вилучення наркотиків, яка призвела до конфіскації понад двох кілограмів канабісу у громадянки.

Діяльність, спрямована на боротьбу з незаконним обігом наркотиків, продемонструвала високий рівень спеціалізації та ефективність правоохоронних органів в області боротьби з наркотичною залежністю.

Вилучення великої кількості наркотиків є важливим кроком у збереженні громадської безпеки та захисті громадян від шкідливого впливу наркотичних речовин. Співробітники поліції продовжує свою роботу з метою попередження та припинення таких порушень закону.

Мешканка Запорізького району у своєму будинку тримала наркорослини, стверджуючи, що вони призначені для особистого вживання. За це порушення їй може бути призначено до трьох років ув’язнення.

Під час офіційного обшуку у будівлі та гаражі жінки, яка раніше мала судимість, правоохоронці виявили та конфіскували близько 2,2 кілограма висушеної наркорослини з характерним запахом канабісу.

Інформація щодо вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без наміру збуту), внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розслідування продовжується.

Раніше ми писали, як у Запоріжжі ліквідували підпільну зброярню.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *