Українські агенти розвідки успішно пройшли курс підготовки в НорвегіїУкраїнські агенти розвідки успішно пройшли курс підготовки в Норвегії

Цієї осені Академія оборони Норвегії провела навчальний курс з розвідки для українських військових, що відзначається на офіційному веб-сайті інституту.

У цьому курсі прийняли участь 12 висококваліфікованих українських офіцерів, які обіймали посади старших командирів і інструкторів.

Основною метою навчання було підвищення аналітичної точності і цілісності розвідувальної підтримки під час планування та виконання військових операцій. Курс включав в себе методи структурованого аналізу для мінімізації помилок у розвідці та надавав учасникам унікальний погляд на те, як аналіз може поліпшити обробку розвідувальної інформації.

Керівником курсу був підполковник і головний викладач розвідки Крістіан Борг, який поділився враженнями від участі українських офіцерів. Він підкреслив, що ці офіцери відзначалися високим інтелектом і багатим досвідом, деякі з них навіть мали досвід служби в інших країнах, включаючи Ірак. Норвезькі інструктори також отримали позитивний досвід від обміну досвідом з українськими колегами під час навчання.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *