Фото начальника кримінальної поліціїФото начальника кримінальної поліції

У Запоріжжі оперативно затримали чоловіка, озброєного гранатою, який пограбував магазин.

Про це повідомив начальник кримінальної поліції Запорізької області Руслан Невожай на своїй сторінці у Facebook.

Подія сталася 23 червня у Заводському районі міста. О 18:59 до чергової частини поліції надійшло повідомлення про збройний напад.

Фото начальника кримінальної поліції

Наряд УПП “Хижак 201” негайно вирушив на місце події. Завдяки їхній оперативності вдалося затримати зловмисника, яким виявився раніше не судимий 22-річний місцевий мешканець.
Начальник кримінальної поліції Невожай зазначив, що для швидкого реагування та розкриття таких тяжких злочинів поліція часто вводить спеціальні плани та задіює резерви.

Основним завданням було забезпечити безпеку громадян та швидко розкрити злочин, що дозволило ефективно використати час для розкриття інших злочинів та вирішення оперативних задач.
Тихий недільний вечір міг стати напруженим для оперативних працівників, але завдяки професійним діям патрульних поліцейських, зокрема наряду “Хижак 201”, вдалося оперативно затримати зловмисника.

Руслан Невожай подякував патрульній поліції Запорізької області за професіоналізм і оперативність.
Тепер слідство та суд мають поставити фінальну крапку у цій справі.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *