Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Заступник голови окупованої ЗАЕС активно сприяє вивезенню «незадіяного обладнання» з цього стратегічного об’єкта.

Про це пише Центр національного спротиву (ЦНС).

Центр національного спротиву (ЦНС) повідомляє, що заступник голови окупованої Запорізької атомної електростанції, призначений Кремлем, Едуард Атакіщев активно сприяє вивезенню «незадіяного обладнання» з цього стратегічного об’єкта.

Його відповідальність включає підписання фіктивних угод щодо передачі майна, яке знаходиться на ЗАЕС, для потреб російської армії, а також організацію розміщення окупантів на території станції.

Атакіщев, відряджений із Ростова, постійно перебуває під охороною російських військових підрозділів і майже не з’являється в тимчасово окупованому Енергодарі, проводячи більшу частину часу в Москві. Його діяльність повністю підпорядкована так званому національному центру управління «оборони» Росії, що вказує на перетворення ЗАЕС на військовий об’єкт армією Путіна.

Раніше повідомлялося, що бійці кадирівських підрозділів використовують приміщення Запорізької АЕС як стрільбища, ще більше підтверджуючи мілітаризацію станції окупантами.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *