Запорізька обласна державна адміністраціяЗапорізька обласна державна адміністрація

На конкурсі “Благодійне Запоріжжя” в обласному центрі відзначили найкращих меценатів і волонтерів.

Про це повідомила Запорізька обласна державна адміністрація.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 142 претенденти, які змагалися у 9 номінаціях. Переможцям вручили почесні статуетки “Ангели добра”.
Однією з організацій-учасниць стала благодійна організація “Позитивні жінки Запоріжжя”. Як розповіла її керівниця Олена Макайя, всеукраїнська організація з такою назвою існує вже давно, але запорізький осередок був створений під час великої війни. Благодійна діяльність організації спрямована не лише на ВІЛ-позитивних жінок.

Запорізька обласна державна адміністрація

– Будь-яка жінка може звернутися до нас за підтримкою, і вона її отримає. Ми надаємо гуманітарну допомогу – продукти харчування, медикаменти, а також проводимо юридичні та психологічні консультації. Окрім того, ми організовуємо навчання з фінансової грамотності та започаткування власної справи, – пояснила Олена Макайя.
Серед номінантів також була територіальна профспілкова організація Придніпровської залізниці. З початку війни профспілка опікується залізничниками та членами їхніх сімей, які евакуювалися з окупованих територій до Запоріжжя. Для них у місті створено три шелтери, де наразі проживає близько сотні людей.
– Іноді кажуть, що добрі справи потрібно робити мовчки. Але я не погоджуюся з цим. Про роботу волонтерів і благодійників треба розповідати, щоб люди знали, до кого звертатися за допомогою. Волонтери також потребують підтримки. Такі заходи мотивують нас продовжувати допомагати людям, – вважає голова профспілки Андрій Хижній.

Запорізька обласна державна адміністрація

Заступник голови Запорізької ОДА Євген Мироненко зазначив, що всі учасники конкурсу є переможцями і заслуговують на велику вдячність, адже благодійність для них – це спосіб життя та поклик серця.
– У час, коли Україна протистоїть підступному ворогу, волонтери допомагають нашим захисникам, переселенцям і людям у складних життєвих обставинах. Вони підтримують громади, беручи участь у вирішенні нагальних питань. Робота волонтерів надихає та змушує вірити в людяність, – зазначив Євген Мироненко.
Організатором конкурсу є Асоціація благодійників України, а його амбасадором у Запорізькій області виступає БФ «Карітас Запоріжжя». Церемонія нагородження запорізьких меценатів і волонтерів відбулася вже вп’яте.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *