Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Жителям Запоріжжя, чиє житло постраждало від обстрілів, виділили компенсацію на суму понад 31 мільйон гривень.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Запоріжці продовжують отримувати допомогу за державною програмою «єВідновлення» для ремонту осель, пошкоджених російськими обстрілами. Нещодавно відбулося чергове засідання профільної комісії.

Під час цього засідання було затверджено компенсації ще 19 мешканцям Запоріжжя, загальна сума яких перевищила 1,6 мільйона гривень державної допомоги.

«Загалом у Запоріжжі з початку роботи комісії погоджено державну компенсацію для 513 власників житла на загальну суму понад 31 мільйон гривень. Наразі 432 власники вже отримали державну допомогу, що складає понад 23,7 мільйона гривень», – повідомляється в офіційному звіті.

Ці компенсації допомагають мешканцям Запоріжжя відновити свої домівки та повернутися до нормального життя після руйнувань, спричинених військовими діями. Програма «єВідновлення» продовжує активно підтримувати постраждалих громадян, надаючи їм необхідні кошти для ремонту та відбудови житла.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *