Фото ДБРФото ДБР

В Запорізької області розгортається скандальна справа, пов’язана з вимаганням хабаря у розмірі 170 тис. доларів від посадовця одного з управлінь Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА.

Про це повідомляє Державне Бюро Розслідувань.

За інформацією ДБР, цей чиновник загрожував представникам держпідприємства проведенням невиправданих перевірок і навіть можливістю конфіскації їхньої земельної ділянки.

У вересні минулого року слідство зафіксувало факт затримання посадовця, коли він отримував частину хабаря на суму понад 1 мільйон гривень. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем і вимаганні неправомірних вигод, що призвело до значних майнових втрат для потерпілого. Згідно з українським кримінальним кодексом, особливо у контексті воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України), за такі дії може передбачатися покарання у вигляді позбавлення волі до дванадцяти років разом із конфіскацією майна.

Фото ДБР

Наразі продовжується розгляд справи в суді, а правоохоронці продовжують досліджувати всі обставини цього скандального випадку.

На момент слідства було здійснено арешт нерухомості та іншого майна обвинуваченого. Справою займається Офіс Генерального прокурора.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *