Фото ЗапоріжсталіФото Запоріжсталі

У Запорізькій обласній військовій адміністрації відбулася нарада за участі заступниці міністра захисту довкілля Олени Крамаренко.

Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації (ЗОВА).

Під час зустрічі обговорювали питання моніторингу стану атмосферного повітря та розробки алгоритму дій і комунікації у випадку знеструмлення підприємств. Директор з інжинірингу ПАТ “Запоріжсталь” Микола Петряков повідомив, що 23 червня на металургійному комбінаті через повне знеструмлення зупинилося виробниче обладнання.

На підприємстві заздалегідь подбали про альтернативне джерело живлення — турбогенератор. Завдяки цьому вдалося уникнути техногенної аварії та запобігти викидам шкідливих речовин в атмосферу, зазначили в ЗОВА.

Зі слів Олени Крамаренко, після знеструмлення “Запоріжсталі” не було зафіксовано викидів забруднюючих речовин у повітря.

Згідно з даними моніторингових станцій якості повітря, перевищення рівня забруднюючих речовин у повітрі не спостерігалося ні під час відключення, ні протягом наступних кількох діб у місті. Олена Крамаренко підкреслила необхідність спільної розробки алгоритму дій для оперативного сповіщення відповідних органів влади та підготовки плану локалізації й ліквідації аварій та їх наслідків, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому.

Через тиждень на наступній нараді керівники підприємств та відповідних служб мають представити алгоритми дій та комунікацій на випадок знеструмлення.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *