Фото 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУФото 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ

У Запорізькій області військові 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади (ОГШБр) завдали нищівних ударів по позиціях ворога, зокрема знищивши новітній російський танк Т-90М “Прорив”.

Про це повідомляє 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада ЗСУ.

Цей танк, взятий на озброєння російською армією у 2020 році, належить до останніх розробок російського танкобудування, і їх усього близько двох сотень. Про успішну операцію повідомила 128-ма ОГШБр.
1 липня бригада оприлюднила відео, на якому зафіксовано ураження Т-90М. Розвідка виявила танк на замаскованій позиції в лісосмузі. Оператори підрозділу безпілотників РУБАК змогли обійти ворожі засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) і направили FPV-дрон з вибухівкою прямо під башту танка, що призвело до його знищення.
Окрім цього, оператори безпілотників завдали ударів по інших ворожих цілях: мінометних позиціях, транспорту, схронах з боєкомплектом та особовому складу. Ці атаки значно послабили бойові можливості противника на цьому напрямку. Завдяки професійній роботі розвідки та точності ударів, вдалося знизити активність ворога та підірвати його матеріально-технічне забезпечення.
Відео знищення танка та інших цілей опубліковане 128-ю бригадою, що демонструє ефективність дій українських військових на фронті. Водночас, цей успіх підкреслює важливість використання сучасних технологій у війні, таких як безпілотники, які дозволяють виявляти та вражати ворожі цілі з високою точністю, навіть в умовах активного застосування засобів РЕБ.


Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *