Фото Запорізької Обласної Державної АдміністраціїФото Запорізької Обласної Державної Адміністрації

Цього року у Запоріжжі 76 випускників шкіл регіону закінчили навчання з відзнакою і були нагороджені золотими медалями.

Про це повідомила Запорізька Обласна Державна Адміністрація.

Урочисте вручення відбулося за участю голови Запорізької обласної ради Олени Жук та керівниці Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Людмили Бухаріної. Церемонія стала важливою подією для молодих людей, які наполегливо працювали протягом усього навчання.

Фото Запорізької ОВА

Серед нагороджених був Ярослав, випускник Запорізької спеціалізованої школи-інтернату “Січовий колегіум”. Ярослав поділився своїми враженнями: – Навчатися в школі було захоплююче. Хоча іноді було складно, здобувати нові знання завжди цікаво. Медаль є визнанням моїх зусиль та старань.

Також золоті медалі були вручені іншим талановитим учням. Альона, випускниця Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, склала Національний мультипредметний тест із трьох предметів на максимальну кількість балів. Вона розповіла про свої плани на майбутнє: – Я планую вступити до одного з провідних університетів України. Поки що вагаюся між філологією та дипломатією.

Департамент освіти і науки Запорізької ОДА повідомив, що цього року 68 випускників регіону продемонстрували найкращі результати на національному мультипредметному тестуванні, отримавши 200 балів щонайменше з одного предмета. Серед них є випускниця Вільнянського ліцею “Успіх”, яка здала на максимальний бал одразу чотири предмети.

Ця церемонія нагородження є важливим визнанням зусиль та старань випускників, які продемонстрували високий рівень знань та підготовки. Вони є гордістю Запорізького регіону і прикладом для майбутніх поколінь учнів.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *