Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Жителі Комунарського району Запоріжжя висловили занепокоєння щодо якості повітря в їхньому регіоні. Міська влада отримала численні скарги і негайно розпочала вживати відповідних заходів.

Про це повідомила секретарка Запорізької міської ради та виконуюча обовʼязки міського голови Регіна Харченко.

Вона зазначила, що мобільні групи моніторингу обстежили район, але не виявили явних джерел забруднення. Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради надіслало запит щодо даних про напрямок і швидкість вітру у дні та час надходження скарг до служби 15-80.

Аналіз показав, що вітер дув з південно-західного та південного напрямків, що вказує на можливе походження забруднення з плавневої частини міста. Відомо, що в цих місцях через спеку часто виникають пожежі, які можуть бути причиною забруднення повітря.

Скарги надходили також від мешканців селищ, розташованих за межами Запоріжжя. Управління з питань екологічної безпеки звернулося до Державної екологічної інспекції Південного округу з проханням провести заходи для виявлення та припинення джерел забруднення повітря.

Регіна Харченко наголосила на важливості оперативного реагування на скарги громадян і зазначила, що міська влада буде продовжувати роботу з моніторингу ситуації та вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення екологічної безпеки в регіоні.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *