Фото Національної поліціїФото Національної поліції

У Запоріжжі затримали нападника на жінку, який був одягнутий у тактичний одяг.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Запорізькій області.

Поліція Запоріжжя розшукала та затримала двох підозрюваних у розбійній атаці на місцеву жительку. Жертвою стала слідча поліції, а один з нападників раніше служив у правоохоронних органах.

Фото Національної поліції

Вознесенівський відділ поліції отримав повідомлення з медичного закладу про госпіталізацію жінки з хімічним опіком очей. Розслідування виявило, що вона стала жертвою розбійного нападу. У під’їзді будинку на неї напав невідомий, який намагався забрати її наплічник, розпиливши їй в обличчя сльозогінний газ. Після того як жінка почала кричати про допомогу, нападник утік.

Фото Національної поліції

Поліція встановила, що нападник діяв не один. Йому допомагав інший чоловік, який стояв на сторожі неподалік. Розбій організували 26-річний та 37-річний мешканці Запорізької області, які заздалегідь змовилися. Один з нападників був одягнений у тактичний одяг під час атаки.

Спецпризначенці поліції затримали зловмисників. Їм пред’явлені підозри за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, і обом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Фото Національної поліції

Оновлено: За даними обласної прокуратури, жертвою нападу була слідча одного з відділів поліції. Один із затриманих раніше працював у правоохоронних органах.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *