Отримати допомогу на ремонт житла, пошкодженого обстрілами в ЗапоріжжіОтримати допомогу на ремонт житла, пошкодженого обстрілами в Запоріжжі

Запоріжці, чиє житло пошкоджене обстрілами, мають можливість отримати допомогу на його ремонт. Ця ініціатива має на меті підтримати тих, хто постраждав внаслідок воєнних подій та конфліктів, і забезпечити їм можливість відновити своє житло.

Місцеві органи влади та соціальні служби в Запоріжжі працюють над наданням фінансової підтримки та необхідних ресурсів для ремонту житла, щоб забезпечити безпеку та комфорт для постраждалих сімей. Ця програма включає в себе відшкодування витрат на ремонт, закупівлю матеріалів та послуги будівництва, необхідні для відновлення пошкодженого житла.

Звертатися для отримання допомоги та деталей щодо участі у програмі можна до місцевих органів соціального захисту або муніципальних служб. Головна мета цієї ініціативи – сприяти відновленню життя людей, які постраждали внаслідок конфлікту, і допомогти їм повернутися до нормальних умов проживання.

Скористайтеся можливістю отримати державну компенсацію на ремонт пошкодженого ракетними атаками житла

Секретар міської ради Анатолій Куртєв

У ніч на 18 жовтня у Запоріжжі було ушкоджено більше сорока багатоповерхових та приватних будинків. Нагадуємо власникам постраждалих осель – ви можете отримати державну компенсацію на ремонт житла по програмі єВідновлення.

Детальна інформація, як це зробити – за посиланням. У разі відсутності технічної можливості подати заявку самостійно, звертайтеся за допомогою до ЦНАПів.

Останніми місяцями програмою Євідновлення вже скористалося немало запоріжців. Міською комісією з питань Євідновлення на цей час погоджено 165 заявок практично на 7 мільйонів 200 тисяч гривень. Більше ста людей вже отримали кошти на загальну суму понад 4 мільйони гривень.

Антон Ревуцький

Від Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *