Запорізькі медики отримали мобільний шпиталь від «Лікарів без кордонів»Запорізькі медики отримали мобільний шпиталь від «Лікарів без кордонів»

Міжнародна організація «Лікарі без кордонів» постійно та системно підтримує запорізьких медиків.

Запорізькі медики отримали важливий допоміжний ресурс у вигляді мобільного шпиталю від організації «Лікарі без кордонів». Ця передача є важливим подарунком для медичної громади міста і регіону, оскільки мобільні шпиталі можуть виявитися надзвичайно корисними під час надзвичайних ситуацій, епідемій або кризових ситуацій.

Цей мобільний шпиталь забезпечує лікарів та медичний персонал необхідним обладнанням та ресурсами для надання медичної допомоги пацієнтам у важкодоступних або надзвичайних умовах. Він може бути використаний для невідкладної медичної допомоги в зоні бойових дій, при природних катастрофах або інших надзвичайних ситуаціях.

Джерело фото: Телеграм канал Юрия Малашко – t.me/zoda_gov_ua

Ця передача підкреслює важливу роль гуманітарних організацій, таких як “Лікарі без кордонів”, у підтримці медичних працівників та забезпеченні надійної медичної допомоги в умовах кризи. Медики Запоріжжя тепер матимуть додаткові ресурси для реагування на різні медичні потреби та ситуації в регіоні.

Передали запорізьким медикам мобільний шпиталь від міжнародної організації «Лікарі без кордонів». Такі мобільні шпиталі стануть в нагоді, в таких містах як Оріхів. В переданий комплекс входять кисневий концентратор, апарат УЗД, мобільний рентген, а також все необхідне для розгортання шпиталю. Дякую «Лікарям без кордонів» за постійну та систему підтримку наших медиків!

Повідомив у своєму Telegram каналі голова Запорізької ОВА Юрій Малашко
Антон Ревуцький

Від Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *