Запорізькі комунальники підтримують комфорт для мешканців містаЗапорізькі комунальники підтримують комфорт для мешканців міста

Працівники комунальних підприємств Запоріжжя дбають про щоденне поліпшення комфорту та якості життя містян.

Протягом останнього тижня їхні зусилля охопили широкий спектр справ, включаючи благоустрій міста, виконання робіт із ремонту доріг та тротуарів, підтримання в гарному стані територій міста, прибирання сміття та вирішення питань, пов’язаних із ліквідацією аварійних дерев.

Наприклад, працівники КП «ЕУАШ» активно втручалися у стан доріг, проводячи як механічне, так і ручне прибирання 967,1 тонн наносного ґрунту та залишків технологічного матеріалу на 198 вулицях міста. Паралельно вони успішно здійснили поточний середній і дрібний ремонти на 3 вулицях, а також проклали 74,1304 квадратних метрів асфальтного покриття. Крім того, було відремонтовано 13 елементів зливової каналізації, підвищуючи якість і безпеку інфраструктури міста.

Комунальники також виконали роботи з чистки 960 метрів систем зливових каналізацій та відновлення 32 метрів колесовідбійного брусу, забезпечуючи надійну функціональність цих елементів інфраструктури. У департаменті муніципального управління було проведено засідання робочої групи, яка визначала зони та відводила місця для підприємницької діяльності, обговоривши при цьому 12 актуальних питань.

Департамент активно опрацював 21 матеріал та розробив проєкти рішень для Виконкому з метою усунення наслідків порушень типових правил благоустрою території. Зокрема, було вжито заходів до демонтажу 4 незаконних об’єктів та видано дозволи для порушення об’єктів благоустрою, сприяючи збереженню естетичного вигляду міста та розвитку підприємницьких ініціатив.

Узагальнюючи важливу роботу, комунальники обслуговували питання та вимоги щодо розміщення засобів пересувної дрібно-роздрібної торговельної мережі, а також уклали 73 договори та додаткові угоди щодо права використовування підприємницького місця.

Інспектори КП «Муніципальна варта» взяли на себе важливу місію забезпечення дотримання правил благоустрою та адміністративних стандартів. У цьому контексті вони склали 3 протоколи про адміністративні правопорушення та висунули 41 вимогу щодо додержання норм законодавства у сфері благоустрою. Крім того, проведено 8 планових та аварійних розкопок із дотриманням виданих ордерів, забезпечуючи якісне обслуговування міських комунікацій та інфраструктури.

Підсумовуючи, інспектори КП «Муніципальна варта» склали 67 протоколів щодо адміністративних правопорушень, зокрема згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – 62 протоколи та зі статтею 156 частина 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення – 5 протоколів.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *