Тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без теплаТепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла

Екстрені бригади теплопостачання в Запоріжжі успішно усунули аварійну ситуацію, що призвела до відключення тепла у понад ста житлових будинках.

Висококваліфіковані тепловики працювали цілодобово, вирішуючи проблему, щоб мешканці могли повернутися до звичайного режиму опалення.

Аварія виникла внаслідок технічного збою в системі теплопостачання, що спричинило негайне втручання екіпажів та фахівців. Робота з відновлення теплопостачання відбувалася ускладненими погодними умовами, але завдяки оперативній дії та відданості теплових служб аварійну ситуацію було ліквідовано швидко та ефективно.

Представники служб теплопостачання разом з місцевою владою висловлюють подяку жителям за терпіння та розуміння під час тимчасових незручностей. Вони також зазначають, що після відновлення роботи системи теплопостачання, вжито всі необхідні заходи для максимально швидкого підвищення температури в житлових приміщеннях.

Місцева адміністрація закликає громадян сповіщати про будь-які аномалії в роботі систем опалення та надавати інформацію, яка може допомогти попередити подібні ситуації у майбутньому.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *