в Запоріжжі для мелітопольської малечі волонтери благодійного фонду «Карітас» проводять творчі заняття в Запоріжжі для мелітопольської малечі волонтери благодійного фонду «Карітас» проводять творчі заняття

Щотижня в Запоріжжі, завдяки ініціативі волонтерів благодійного фонду “Карітас“, маленькі творці з Мелітополя збираються разом, щоб розвивати свою творчість.

Під час творчого заняття діти створили  — різдвяну ялинку з використанням екологічно чистих матеріалів. Вони із захопленням виготовляли прикраси та обтягували ялинку нитками, створюючи унікальні та естетично привабливі творіння.

Заняття включало в себе різноманітні мистецькі активності, такі як живопис, виготовлення рукоділля та майстер-класи з музики. Діти із задоволенням взяли участь у цих заходах, використовуючи свою уяву та таланти для створення унікальних творів.

Організатори заходу висловили надію, що це творче заняття стане лише початком для розвитку творчих здібностей учасників та сприятиме їхньому вдосконаленню у різних мистецьких напрямках. Атмосфера позитиву та творчості наповнила простір із радісними дітьми, які народжують майбутнє мистецтва.

Цей проект не лише сприяє розвитку творчих здібностей дітей, а й навчає їх практичній екології та важливості відновлення природних ресурсів. Організатори висловлюють подяку волонтерам та надіються, що ці заходи надихнуть юних учасників на дбайливе ставлення до навколишнього середовища на шляху власного творчого росту.

Волонтери благодійного фонду “Карітас” відзначають, що такі творчі заняття для дітей не лише розвивають їх творчі здібності, але й мають позитивний вплив на емоційний стан дітей, допомагаючи їм впоратися із стресом та негативними емоціями.

Фахівці відзначають, що окрім розвитку творчих навичок та вивчення природних матеріалів, діти отримують на заняттях важливий елемент – спілкування, яке є особливо важливим в умовах війни та дистанційного навчання.

Волонтери “Карітас Запоріжжя” не обмежуються лише майстер-класами, але також надають дітям психологічну та гуманітарну допомогу, а іноді навіть влаштовують подорожі по Україні, даруючи дітям можливість розширити свій світ та пережити незабутні пригоди.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *