Дизайнерка планує започаткувати власне ательє з вирощування одягуДизайнерка планує започаткувати власне ательє з вирощування одягу

Українська дизайнерка Даша Цапенко здивувала світ, створивши унікальну сукню із грибів. Її новаторський підхід до моди викликає захоплення та обговорення у суспільства.

Весільна сукня, виготовлена з лляного мережива та вирощеного міцелію, стала справжньою перлиною нареченої. Сукня змінює свій колір та вигляд залежно від часу, який міцелій проводить у поживному середовищі. Від молочного до бежево-коричневого відтінку, фактура сукні вражає ефектом живої та змінюючоїся тканини.

Дарина об’єднала традиційні культурні ремесла та екологічні інновації, створивши унікальний образ, який підкреслює поєднання краси та природи в її творіннях.

Ця неперевершена сукня не лише вражає стійкістю до води та пляжного піску, але й відзначається повністю біорозкладною природою. Дизайнерка Даша Цапенко підкреслює, що це не лише одяг, але і тимчасовий твір мистецтва, який має зникнути після весілля. Вона наголошує, що справжня цінність сукні полягає в її емоційній суті та можливості зберігати незабутні моменти, а не просто висіти в шафі.

Даша Цапенко стоврила свою весільну сукню, як тестову модель для нового напрямку в модній індустрії України. Дизайнерка планує започаткувати власне ательє з вирощування одягу для особливих подій, дизайнерка віддаває перевагу інноваційним підходам та створенню унікальних та екологічно чистих творів мистецтва.

Також Дарина виготовила одяг із льону, що вирощувався за допомогою грибкових спор. Цей новий твір мистецтва поєднує природні матеріали з біологічно активними елементами, надаючи йому особливу унікальність та екологічну цінність.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *