Робітники КП «Водоканал» ліквідують аварійні ситуації на комунікаціяхРобітники КП «Водоканал» ліквідують аварійні ситуації на комунікаціях

Через непогоду та різкі температурні коливання, які характерні для останніх днів, в деяких районах міста Запоріжжя виникли аварійні ситуації на трубопроводах холодного водопостачання.

Зафіксовані проблеми включають розриви трубопроводів та інші технічні несправності, що призвели до негайного втручання комунальних служб “Водоканал”.

Робітники “Водоканалу” виконували ремонтні роботи, замінюючи пошкоджені ділянки трубопроводів та вживаючи заходів для попередження подібних інцидентів у майбутньому. Комунальники рекомендують обмежити використання води у разі, якщо це можливо, для зменшення навантаження на систему під час виконання ремонтних робіт.

Працівники “Водоканалу” відзначають, що незважаючи на ускладнену ситуацію, вони роблять все можливе для якнайшвидшого відновлення нормального функціонування водопостачання в місті.

Комунальники замінили 339 метрів трубопроводів холодного водопостачання в таких районах, як Шевченківський, Вознесенівський, Заводський. Роботи включали в себе заміну трубопроводів за адресами:

  • вулиця Ніжинська, 90;
  • вулиця Перемоги, 52;
  • провулок Юр’ївський, 1;
  • вулиця Арктична; вулиця Седова.

Також замніли 4 одиниць арматури за адресами: вулиця Ніжинська, 90; селище Володимирівське, вулиця Зелена – вулиця Донецька; Великий Луг, вулиця Зелена, 43; вулиця Перемоги, 52.

Ці заходи спрямовані на підвищення надійності та ефективності міської системи водопостачання. Представники “Водоканалу” завершують роботи і виражають вдячність мешканцям за розуміння та співпрацю під час проведення необхідних технічних заходів.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *