У Запоріжжі планують відремонтувати ще сім укриттів у лікарнях та комунальних підприємствахУ Запоріжжі планують відремонтувати ще сім укриттів у лікарнях та комунальних підприємствах

У Запоріжжі розпочинається новий етап реконструкції та ремонту укриттів у лікарнях та комунальних підприємствах міста.

Згідно з повідомленням місцевої влади, планується відремонтувати ще сім таких об’єктів для забезпечення належних умов та безпеки працівників та пацієнтів.

На виконання цього проекту вже виділено значні фінансові ресурси. Зокрема, бюджет міста передбачає спеціальну асигнацію для проведення ремонтних робіт з вдосконалення умов укриттів, які мають служити як приміщення для евакуації та захисту населення у випадку надзвичайних ситуацій.

Ремонт укриттів – це один із пріоритетних заходів з підвищення готовності міста до екстрених ситуацій та забезпечення високого рівня захисту населення. Запорізька міська рада висловлює надію, що цей крок сприятиме покращенню інфраструктури та забезпеченню безпеки громадян у випадку потенційних загроз

Для покращення умов роботи та безпеки медичних закладів у Запоріжжі стало виділення міськими депутатами 21,5 мільйонів гривень з міського бюджету. Ці кошти призначені на облаштування захисних споруд у п’яти медичних закладах, що сприятиме забезпеченню надійного захисту персоналу та пацієнтів у випадку надзвичайних ситуацій.

Загальний обсяг фінансування для цього проекту складатиме 95 мільйонів гривень, включаючи кошти з державного та міського бюджетів. Додатково, 5,3 мільйони гривень спрямовані на ремонт сховищ на об’єктах комунальної служби “Водоканал”. Ці заходи допоможуть забезпечити безпеку медичного персоналу, пацієнтів та комунальних працівників, забезпечуючи надійне водозабезпечення міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *