Запоріжцям нагадали правила догляду за домашніми тваринамиЗапоріжцям нагадали правила догляду за домашніми тваринами

У Запоріжжі місцева влада та ветеринарні служби активно нагадали мешканцям міста про важливість правильного догляду за домашніми тваринами. Було наголошено на необхідності вакцинації та дотриманні всіх норм гігієни при утриманні домашніх улюбленців.

Правильний догляд за домашніми тваринами — це більше, ніж лише вигулювання собаки чи годування кішки. Тварина — це повноцінний член родини, і її здоров’я та добробут залежать від уважного ставлення та дотримання необхідних правил.

Спільно із ветеринарними експертами, представниками місцевої влади Запоріжжя розповідали про правильне харчування, регулярні візити до ветеринара, важливість фізичної активності та взаємодії з тваринами.

Однією з ключових аспектів є правильне харчування, яке відповідає потребам конкретної тварини. Регулярні візити до ветеринара також є важливим елементом, де фахівець може провести необхідні профілактичні процедури та вчасно виявити можливі проблеми зі здоров’ям.

Фізична активність і ігри не лише розважають тварину, але і сприяють її фізичному розвитку та уникненню надмірної ваги. Також потрібно систематично вивчати та слідкувати за здоров’ям тварини: регулярно відвідувати ветеринара для обстеження та профілактичних процедур.

Забезпечення безпеки та комфорту тварини також вимагає від власників уваги до її поведінки та адаптації в новому середовищі. Запобігання проявам агресії та навчання тварини правилам спілкування з іншими тваринами та людьми є не менш важливими аспектами.

Власники також повинні слідкувати за тим, щоб їхні тварини не виходили на вулицю без нагляду, забезпечуючи відповідне огородження та контрольовані умови виходу. За необхідності використовувати намордники, повідці та ідентифікаційні позначки.

Поважаючи здоров’я свого чотирилапого друга, власник повинен взяти на себе відповідальність за проведення профілактичних щеплень, зокрема, захист від сказу. Ветеринар наголошує, що ця процедура є найефективнішим заходом у запобіганні цієї небезпечної хвороби. Важливо враховувати, що при виявленні симптомів сказу лікування стає надзвичайно важким завданням.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розробила інформаційну брошуру “Хочеш мати друга? Будь другом!”. Цей матеріал включає в себе основні правила утримання та догляду за домашніми тваринами, зокрема, щодо безпечності харчування, регулярних візитів до ветеринара та важливості відповідального виховання.

Брошура є результатом співпраці з численними міжнародними та національними партнерами і вкладається в рамки стратегії “Єдине здоров’я”, спрямованої на захист здоров’я людей та тварин. Завдяки таким ініціативам власники домашніх тварин мають можливість отримати обґрунтовану і корисну інформацію для створення здорового та щасливого життя своїм улюбленцям.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *